اخبار

با مشارکت بنیاد بین المللی امام رضا (ع) کتاب داستانهای برگزیده چهاردهمین جشنواره کبوتر حرم چاپ و منتشر می شود

با مشارکت بنیاد بین المللی امام رضا (ع) کتاب داستانهای برگزیده چهاردهمین جشنواره کبوتر حرم چاپ و منتشر می شود
مسوول دبیرخانه دائمی جشنواره داستانهای رضوی (کبوتر حرم) از چاپ و انتشار کتاب داستانهای برگزیده چهاردهمین جشنواره کبوتر حرم خبر داد.

نیره کاشی روز یکشنبه به خبرنگار خبرگزاری رضوی سمنان گفت: این کتاب با همکاری و مشارکت انتشارات بنیاد بین المللی امام رضا (ع) چاپ و ارائه خواهد شد.
وی انتشار این کتاب را یازدهمین جلد از کتاب های داستانهای برگزیده جشنواره داستان رضوی (کبوتر حرم) بیان کرد و ادامه داد: در این کتاب هشت داستان برگزیده شامل سه داستان برتر و پنج داستان تقدیر شده چهاردهمین جشنواره داستان کوتاه رضوی به دوستداران فرهنگ رضوی ارائه می شود.
در استان سمنان تاکنون 14 دوره جشنواره ملی داستان کوتاه رضوی (کبوتر حرم) برگزار شده است که در مجموع قریب 11 هزار اثر داستان کوتاه و بلند به این جشنواره ها ارسال و مورد داوری قرار گرفته است.
این جشنواره بر اساس تصمیم مسوولان بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از این پس به صورت دوسالانه برگزار می شود و سمنان علاوه بر این جشنواره میزبان جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی نیز خواهد بود.
جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی نیز به صورت دوسالانه برگزار و در ایام شهادت حضرت امام رضا (ع) در سال 98 این جشنواره نیز به میزبانی سمنان برگزار خواهد شد.

۲۳ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.