اخبار

در حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان دبیر جشنواره ملی دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی منصوب شد

در حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان دبیر جشنواره ملی دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی منصوب شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در حکمی دبیر جشنواره ملی دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی را منصوب و معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت در این حکم "رسول گلپایگانی" را به عنوان دبیر این جشنواره منصوب کرده است.
استان سمنان از امسال علاوه بر میزبانی جشنواره ملی داستان رضوی، به عنوان میزبان برگزاری دو سالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی نیز تعیین شده است.
رسول گلپایگانی پژوهشگر و نویسنده عرصه سفرنامه نویسی کشور دارای مقالات متعددی در عرصه سفرنامه نویسی بوده و مقالات و تالیفات تخصصی در این حوزه دارد.
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان به خبرنگار خبرگزاری رضوی سمنان گفت: جشنواره داستان رضوی از سال 99 به صورت دوسالانه در استان سمنان برگزار می شود.
ابوالفضل دلآرام ادامه داد: این استان از این پس یک سال در میان میزبان جشنواره های داستان رضوی و نیز سفرنامه و خاطره نویسی رضوی خواهد بود و طبق برنامه در سال 98 جشنواره دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی برگزار می شود.
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: این جشنواره ها با همکاری بیناد بین المللی امام رضا (ع) و معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار خواهد شد.
جشنواره ملی سفرنامه نویسی و خاطره نویسی رضوی تاکنون به صورت سالانه و به میزبان استان ایلام در قالب هفت دوره برگزار شده است که با تصمیم بنیاد بین المللی امام رضا (ع) این جشنواره از این پس به صورت دوسالانه و به میزبانی استان سمنان برگزار می شود.

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.