اخبار

آغاز ارسال پوستر و بروشورهای فراخوان دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی به استانهای کشور

آغاز ارسال پوستر و بروشورهای فراخوان دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی به استانهای کشور
مسوول دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از آغاز ارسال بیش از چهار هزار پوستر و برشور فراخوان این جشنواره به مراکز فرهنگی و هنری استانهای سراسر کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، نیره کاشی روز شنبه به خبرنگار ما گفت: در این ارتباط بیش از یک هزار برگ پوستر فراخوان و نیز سه هزار برشور فراخوان توسط این دبیرخانه چاپ و برای ارسال به استان های سراسر کشور آماده شده است.
وی گفت: این پوسترها و بروشورها به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه های هنری، کانون های فرهنگی هنری مساجد، ادارات کتابخانه های عمومی استانها و نیز شرکت کنندگان دوره های قبل ارسال می شود.
اختتامیه این جشنواره قرار است هشتم و نهم آبان امسال به میزبانی سمنان برگزار شود.
این جشنواره از سری برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) است که با اهداف اشاعه ­فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت­های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره امام رضا (ع)، ترویج و گسترش فرهنگ سفرنامه نویسی و خاطره نویسی از قالب­های ادبی مهم و تاثیرگذار که به فراموشی سپرده شده است و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان آثار ادبی مرتبط با فرهنگ رضوی برگزار می شود.
این جشنواره شامل دو بخش سفرنامه­نویسی و خاطره­نویسی است و گروه سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال در هر دو بخش این جشنواره می توانند در آن شرکت کنند.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 12 مهر 1398 است و دوستداران شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به شیوه های مختلف از جمله ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir ارسال نمایند.
دبیرخانه هشتمین دوسالانه جشنواره سفر نامه و خاطره نویسی رضوی نیز به نشانی سمنان - بلوارقدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش - دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی با شماره مستقیم 33340851-023  شماره نمابر 33340851-023 و مجتمع فرهنگی، هنری کومش به شماره  33320112-023 و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 30007546000567 واقع است.

۲۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.