اخبار

تجلیل معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش های دبیر جشنواره داستان رضوی (کبوتر حرم)

تجلیل معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش های دبیر جشنواره داستان رضوی (کبوتر حرم)
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیئت مدیره بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) از تلاش ها و زحمات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و دبیر جشنواره داستان رضوی (کبوتر حرم) تجلیل کرد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، علی اصغر کاراندیش مروستی در تقدیرنامه خطاب به حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت تاکید کرد: ترویج فرهنگ منور رضوی افتخار بزرگی است که خداوند متعال برای بنده های برگزیده اش اراده می کند و توفیقی است که به پاس تلاش و خلوص قلبی تان میسر گردیده است.
در ادامه این تقدیرنامه می خوانیم: اکنون و در ایام دهه کرامت و میلاد پرمهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و خواهر بزرگوارشان حضرت فاطمه معصومه (س) بر خود لازم می دانیم که از زحمات بی دریغ حضرت عالی در برگزاری ارزشمند شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) تقدیر و تشکر نماییم.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این تقدیر نامه ابراز امیدواری کرده است: این شجره طیبه که باقیات صالحات بزرگی برای حضرتعالی و تمامی خادمان ثامن الائمه (ع) خواهد بود آثار و برکات آن به طور مداوم جریان یابد و امید است بیش از پیش در جهت اعتلای فرهنگ اسلامی و انسانی پایدار و در سایه الطاف امام مهربانی ها مستدام باشید.
استان سمنان از امسال میزبان دو جشنواره از جشنواره های فرهنگی هنری امام رضا (ع) است که به صورت دوسالانه برگزار می شود و جشنواره داستان رضوی (کبوتر حرم) نیز سال آینده در سمنان برگزار خواهد شد.  
اختتامیه دو سالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی نیز اوایل آبان ماه در سمنان برگزار و تاکنون قریب 60 اثر به این دوسالانه ارسال شده است.
هشتمین دوسالانه ملی شامل دو بخش سفرنامه­نویسی و خاطره­نویسی است و گروه سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال در هر دو بخش این جشنواره می توانند در آن شرکت کنند.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 12 مهر 1398 است و دوستداران شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به شیوه های مختلف از جمله ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir ارسال نمایند.

۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.