اخبار

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان خواستار شد: مشارکت دستگاههای فرهنگی در برگزاری هرچه بهتر دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان خواستار شد: مشارکت دستگاههای فرهنگی در برگزاری هرچه بهتر دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان زمان اختتامیه هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی را اوایل آبان بیان کرد و خواستار مشارکت دستگاههای فرهنگی و اجرایی اين استان در برگزاری هرچه بهتر این جشنواره ملی شد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، سیما رجبی روز چهارشنبه در نشست شورای سیاستگذاری هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه نویسی و خاطره نویسی رضوی در این اداره کل اظهار داشت: در پی سیاست گذاری جدید بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، سمنان امسال میزبان برگزاری دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی شده است.
وی با اشاره به سابقه درخشان سمنان در برگزاری جشنواره داستان کوتاه رضوی (کبوتر حرم) افزود: فراخوان برگزاری این دوسالانه نیز تهیه و برای دستگاههای فرهنگی و آموزشی استانهای مختلف کشور ارسال شده است.
رجبی با بیان اینکه دستگاههای نظیر آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتابخانه های عمومی و ... می توانند در برگزاری این جشنواره همکاری و به هرچه بهتر برگزاری آن کمک نمایند گفت: ظرف 10 روز آینده کارگاه های آموزشی در شهرستانهای مختلف استان سمنان برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، استفاده از پایگاههای اوقات فراغت، پایگاههای اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی، تهیه جزوات آموزشی و طراحی فرم هایی برای در اختیار جوانان و نوجوانان قرار دادن و ... را مورد تاکید قرار داد.
در این نشست کارشناسان و نمایندگان دستگاههای مختلف از جمله آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، صدا و سیما، دانشگاه سمنان، ورزش و جوانان، میراث فرهنگی و ... دیدگاهها و طرحهای خود رابرای اجرای هرچه بهتر این دوسالانه ملی بیان و برای کمک و همکاری در این زمینه اعلام آمادگی کردند.
سمنان علاوه بر این جشنواره میزبان برگزاری جشنواره ملیداستانهای رضوی (کبوتر حرم ) است که به صورت دو سالانه برگزار خواهد شد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.