اخبار

مسوول دبیرخانه هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی: پنج کارگاه آموزش اصول سفرنامه و خاطره نویسی در استان سمنان برگزار می شود

مسوول دبیرخانه هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی: پنج کارگاه آموزش اصول سفرنامه و خاطره نویسی در استان سمنان برگزار می شود
مسوول دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از برگزاری پنج کارگاه آشنایی و آموزش اصول سفرنامه و خاطره نویسی در استان سمنان خبر داد.

نیره کاشی روز یکشنبه به خبرنگار خبرگزاری رضوی سمنان گفت: دو کارگاه از این تعداد پنجشنبه این هفته در شهرهای دامغان و سمنان برگزار خواهد شد.
وی افزود: یک کارگاه آموزشی ویژه مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمنان نیز چهارشنبه هفته جاری در این کانون برگزار می شود.
کاشی، برگزاری دو کارگاه دیگر در شهرهای شاهرود و گرمسار را از برنامه های هفته آینده بیان کرد و گفت: در این کارگاه ها دوستداران سفرنامه و خاطره نویسی زیر نظر استادان مجرب اصول و شیوه های صحیح خاطره و سفرنامه نویسی را فرا می گیرند.
وی ادامه داد: کارگاه های آموزشی سمنان و دامغان زیر نظر مهدی زارع و محمد مهدی عبدالله زاده، شاهرود و گرمسار با استادی حسین علی جعفری و قاسمی پور و کارگاه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز توسط رسول گلپایگانی آموزش داده خواهد شد.
فراخوان هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی به میزبانی استان سمنان منتشر شده و اختتامیه این جشنواره نیز قرار است هشتم و نهم آبان امسال در سمنان برگزار شود.
این جشنواره از سری برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) است که با اهداف اشاعه ­فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت­های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره امام رضا (ع)، ترویج و گسترش فرهنگ سفرنامه نویسی و خاطره نویسی از قالب­های ادبی مهم و تاثیرگذار که به فراموشی سپرده شده است و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان آثار ادبی مرتبط با فرهنگ رضوی برگزار می شود.
این جشنواره شامل دو بخش سفرنامه­نویسی و خاطره­نویسی است و گروه سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال در هر دو بخش این جشنواره می توانند در آن شرکت کنند.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 12 مهر 1398 است و دوستداران شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به شیوه های مختلف از جمله ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir ارسال نمایند.  
دبیرخانه هشتمین دوسالانه جشنواره سفر نامه و خاطره نویسی رضوی نیز به نشانی سمنان - بلوارقدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش - دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی با
شماره مستقیم 33340851-023  شماره نمابر 33340851-023 و مجتمع فرهنگی، هنری کومش به شماره  33320112-023 و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 30007546000567 واقع است.

۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.