اخبار

با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارکاه آموزش سفرنامه و خاطره نویسی ویژه جشنواره رضوی در سمنان برگزار شد

با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کارکاه آموزش سفرنامه و خاطره نویسی ویژه جشنواره رضوی در سمنان برگزار شد
کارگاه آموزشی سفرنامه و خاطره نویسی ویژه هشتمین دو سالانه ملی رضوی روز چهارشنبه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، این کارگاه توسط دبیرخانه دوسالانه جشنواره ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان در این کانون برگزار شد.
در این کارگاه جمعی از مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان زیر نظر رسول گلپایگانی دبیر تخصصی هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی با آصول و روش های صحیح سفرنامه نویسی و خاطره نویسی آشنا شدند.
دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در نظر دارد برای توسعه آموزش های لازم در این زمینه پنج کارگاه را در شهرستانهای مختلف استان سمنان با حضور علاقه مندان به این موضوعات برگزار کند.
فراخوان هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی منتشر شده و اختتامیه آن نیز قرار است اوایل آبان امسال به میزبانی سمنان برگزار شود.
تاکنون بیش از 100 اثر در موضوعات سفرنامه و خاطره رضوی توسط 70 نفر از داوطلبان حضور در این جشنواره از 17 استان کشور به دبیرخانه این دو سالانه ارسال شده است.

۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.