اخبار

در قالب هشتمین دو سالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی؛ کارگاه آموزش سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در سمنان برگزار شد

در قالب هشتمین دو سالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی؛ کارگاه آموزش سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در سمنان برگزار شد
کارگاه آموزش سفرنامه و خاطره نویسی رضوی روز پنجشنبه توسط دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، در این کارگاه که در سالن حکیم الهی مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد بیش از 20 تن از دوستداران و علاقه مندان به فرهنگ رضوی با اصول و روش های صحیح سفرنامه و خاطره نویسی آشنا می شوند.
این کارگاه زیر نظر مهدی زارع از نویسندگان استان سمنان برگزار شده است و بیشتر شرکت کنندگان در این کارگاه را بانوان تشکیل می دهند.
دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در نظر دارد با هدف آموزش دوستداران شرکت در این دو سالانه پنج کارگاه آموزشی را در شهرستانهای مختلف استان سمنان برگزار نماید.
فراخوان هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی به میزبانی استان سمنان منتشر شده و اختتامیه این جشنواره نیز قرار است هشتم و نهم آبان امسال در سمنان برگزار شود.
این جشنواره از سری برنامه های جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) است که با اهداف اشاعه ­فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت­های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره امام رضا (ع)، ترویج و گسترش فرهنگ سفرنامه نویسی و خاطره نویسی از قالب­های ادبی مهم و تاثیرگذار که به فراموشی سپرده شده است و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان آثار ادبی مرتبط با فرهنگ رضوی برگزار می شود.
این جشنواره شامل دو بخش سفرنامه­نویسی و خاطره­نویسی است و گروه سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال در هر دو بخش این جشنواره می توانند در آن شرکت کنند.
مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 12 مهر 1398 است و دوستداران شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را به شیوه های مختلف از جمله ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir ارسال نمایند.  
دبیرخانه هشتمین دوسالانه جشنواره سفر نامه و خاطره نویسی رضوی نیز به نشانی سمنان - بلوارقدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش - دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی با
شماره مستقیم 33340851-023  شماره نمابر 33340851-023 و مجتمع فرهنگی، هنری کومش به شماره  33320112-023 و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 30007546000567 واقع است.

۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.