اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان 274 اثر به هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی رسید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان 274 اثر به هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی رسید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی 12 مهر به پایان می رسد گفت: تاکنون 274 اثر به این دوسالانه رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت روز چهارشنبه به خبرنگار خبرگزاری رضوی سمنان گفت: این آثار توسط بیش از 200 نفر از استانهای کشور دریافت شده است.
وی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این دوسالانه از همه استانها آثار به این جشنواره ارسال کرده اند گفت: متقاضیان شرکت در این دو سالانه تا روز جمعه این هفته برای ارسال آثار مهلت دارند و باید در ارسال آثار خود تعجیل نمایند.
اشاعه فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره امام رضا (ع)، ترویج و گسترش فرهنگ سفرنامه نویسی و خاطره نویسی و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان آثار ادبی مرتبط با فرهنگ رضوی از جمله اهداف این دوسالانه است.
این جشنواره در دو بخش سفرنامه و خاطره نویسی و برای دو گروه سنی کمتر و بیشتر از ۱۸ سال برگزار می شود.
علاقمندان به شرکت در هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی می توانند برای نام نویسی و ثبت آثار خود تا ۱۲ مهر به نشانی semnan.shamstoos.ir و یا portal.shamstoos.ir مراجعه کنند.
 دبیرخانه هشتمین دوسالانه جشنواره سفر نامه و خاطره نویسی رضوی نیز به نشانی سمنان - بلوارقدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش - دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی با
شماره مستقیم 33340851-023  شماره نمابر 33340851-023 و مجتمع فرهنگی، هنری کومش به شماره  33320112-023 و سامانه پیامکی جشنواره به شماره 30007546000567 واقع است.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.