اخبار

شمار آثار ارسالی به هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از ۳۶۰ اثر فراتر رفت

شمار آثار ارسالی به هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از ۳۶۰ اثر فراتر رفت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: شمار آثار ارسالی به هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از مرز ۳۶۰ اثر فراتر رفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر فضیلت افزود: این تعداد اثر تا پایان روز جمعه گذشته دوازدهم مهر که اولین مهلت ارسال آثار بوده است به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.
وی، با بیان اینکه این آثار توسط ۲۹۱ شرکت کننده از استانهای سراسر کشور ارسال شده است متذکر شد: استان سمنان با ارسال ۱۰۵ اثر در بین استانهای کشور در رتبه اول قرار دارد و استانهای گیلان با ۵۶ اثر و همدان با ۴۰ اثر دوم و سوم هستند.
فضیلت ادامه داد: از کل ۳۶۶ اثر رسیده به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی ۳۹ اثر سفرنامه و بقیه خاطرات هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه داوطلبان شرکت در این دوسالانه تا آخر هفته جاری برای ارسال آثار فرصت دارند از آنان خواست تا در ارسال آثار خود تسریع نمایند.
اختتامیه این دو سالانه هشتم و نهم آبان همزمان با ایام شهادت امام رضا (ع) به میزبانی سمنان برگزار می شود.
این جشنواره در دو بخش سفرنامه و خاطره نویسی و برای دو گروه سنی کمتر و بیشتر از ۱۸ سال برگزار می شود.
علاقمندان به شرکت در هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی می توانند برای نام نویسی و ثبت آثار خود به نشانی semnan.shamstoos.ir و یا portal.shamstoos.ir مراجعه کنند.
 دبیرخانه هشتمین دوسالانه جشنواره سفر نامه و خاطره نویسی رضوی نیز به نشانی سمنان - بلوارقدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش - دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی با
شماره مستقیم ۳۳۳۴۰۸۵۱-۰۲۳  شماره نمابر ۳۳۳۴۰۸۵۱-۰۲۳ و مجتمع فرهنگی، هنری کومش به شماره  ۳۳۳۲۰۱۱۲-۰۲۳ و سامانه پیامکی جشنواره به شماره ۳۰۰۰۷۵۴۶۰۰۰۵۶۷ واقع است.
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.