اخبار

مهلت ارسال آثار به دوسالانه سفر نامه و خاطره نویسی رضوی تمدید شد

مهلت ارسال آثار به دوسالانه سفر نامه و خاطره نویسی رضوی تمدید شد
مسوول دبیرخانه هشتمین دو سالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی از مهلت تمدید ارسال آثار به این جشنواره تا پایان هفته جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، نیره کاشی روز شنبه به خبرنگار ما گفت: مهلت اولیه ارسال آثار به این دوسالانه تا دوازدهم مهر بود که این مهلت تا بیستم مهر تمدید شد.

وی اظهار داشت: این مهلت به علت بروز اختلال در سامانه دریافت آثار تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه بیستم مهر تمدید شده است.

کاشی ادامه داد: کلیه دوستداران شرکت در این دوسالانه می توانند در مهلت داده شده آثار خود را به سامانه های اعلام شده ارسال نمایند.

مسوول دبیرخانه هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی دهه اول آبان ماه همزمان با ایام شهادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می شود.

تا قبل از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۲۷۴ اثر توسط دبیرخانه از سوی بیش از ۲۰۰ شرکت کننده از تمام استانهای کشور دریافت شده بود.

 اشاعه فرهنگ رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره امام رضا (ع)، ترویج و گسترش فرهنگ سفرنامه نویسی و خاطره نویسی و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان آثار ادبی مرتبط با فرهنگ رضوی از جمله اهداف این دوسالانه است.

این جشنواره در دو بخش سفرنامه و خاطره نویسی و برای دو گروه سنی کمتر و بیشتر از ۱۸ سال برگزار می شود.
علاقمندان به شرکت در هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی می توانند برای نام نویسی و ثبت آثار خود تا ۱۲ مهر به نشانی semnan.shamstoos.ir و یا portal.shamstoos.ir مراجعه کنند.
 دبیرخانه هشتمین دوسالانه جشنواره سفر نامه و خاطره نویسی رضوی نیز به نشانی سمنان - بلوارقدس - مجتمع فرهنگی هنری کومش - دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی با
شماره مستقیم ۳۳۳۴۰۸۵۱-۰۲۳  شماره نمابر ۳۳۳۴۰۸۵۱-۰۲۳ و مجتمع فرهنگی، هنری کومش به شماره  ۳۳۳۲۰۱۱۲-۰۲۳ و سامانه پیامکی جشنواره به شماره ۳۰۰۰۷۵۴۶۰۰۰۵۶۷ واقع است.

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.