اخبار

در استانه اختتامیه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی دو نمایشگاه مرتبط با جشنواره های رضوی در سمنان برپا شد

در استانه اختتامیه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی دو نمایشگاه مرتبط با جشنواره های رضوی در سمنان برپا شد
در استانه برگزاری آیین اختتامیه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی دو نمایشگاه مرتبط با جشنواره های رضوی در سمنان برپا شد.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، این نمایشگاهها شامل نمایشگاه آثار و تولیدات جشنواره داستانهای رضوی (کبوتر حرم) و نیز عکس های اسلامی و حرم رضوی است که در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان دائر شده است.
در نمایشگاه مرتبط با جشنواره کبوتر حرم که در محوطه ورودی مجتمع کومش دائر شده است کتابهای حاوی آثار منتخب 14 دوره جشنواره کبوتر حرم و نیز تندیس های دوره های مختلف این جشنواره در معرض دید قرار گرفته است.
مسوول دبیرخانه جشنواره کبوتر حرم گفت: در قالب این 14 دوره 10 جلد کتاب حاوی آثار برگزیده این جشنواره ها تاکنون چاپ و منتشر شده است که در این نمایشگاه هفت جلد از این کتاب ها ارائه شده است.
نیره کاشی افزود: در نمایشگاه عکس رضوی نیز بیش از ۳۰ تابلو از تصاویر حرم مطهر رضوی، آثار اسلامی و ... در معرض دید علاقه مندان به فرهنگ رضوی قرار گرفته است.
نمایشگاه مذکور توسط دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در مجتمع کومش و در مسیر سالن تئاتر شهر مکان برگزاری آیین اختتامیه هشتمین دوسالانه مذکور برپا شده است و به مدت یک هفته دائر است.
آیین اختتامیه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی یکشنبه شب هفته جاری با تجلیل از برگزیدگان در سالن تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار می شود.
447 اثر توسط 363 نفر از شرکت کنندگان استانهای سراسر کشور به این دوسالانه ارسال شده است و در آیین اختتامیه قرار است از 19 نفر از برگزیدگان و افراد شایسته تقدیر تجلیل شود.

۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.