اخبار

آغاز برنامه های حاشیه ای اختتامیه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در سمنان

آغاز برنامه های حاشیه ای اختتامیه هشتمین دوسالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در سمنان
برنامه های حاشیه ای اختتامیه هشتمین دو سالانه ملی سفرنامه و خاطره نویسی رضوی با ورود برگزیدگان و افراد شایسته تقدیر این جشنواره از استانهای مختلف در سمنان آغاز شد. به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، برنامه های حاشیه این جشنواره پیش از ظهر امروز با بازدید شرکت کنندگان از محور فرهنگی مذهبی و بافت قدیم سمنان آغاز شد.
در این برنامه شرکت کنندگان از آثار تاریخی واقع در بافت قدیم سمنان از جمله مساجد امام و جامع، بازار سمنان، امام زاده یحیی بن موسی الکاظم (ع)  برادر بزروار حضرت امام رضا (ع) و نیز امام زاده علی بن جعفر (ع) بازدید و در این برنامه راهنمایان و مسوولان فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان، شرکت کنندگان را در جریان قدمت و اهمیت این بناها قرار دادند.
شرکت کنندگان در هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی همچنین در امام زاده یحیی بن موسی (ع) سمنان با حضور در گلزار شهدای این شهر به شهیدان خفته در این مکان مقدس ادای احترام کردند.
برنامه خاطره نگاری نیز با حضور شرکت کنندگان این دو سالانه در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد و شرکت کنندگان در این برنامه بر روی بنری که در سالن مجتمع پیش بینی شده بود اقدام به خاطره نگاری کردند.
برنامه های اختتامیه هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی عصر امروز با برگزاری کارگاههای نقد و بررسی آثار رسیده در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان ادامه می باید و آیین اختتامیه این دوسالانه نیز از ساعت 18 در این مجتمع آغاز می شود و در آن از برگزیدگان و افراد شایسته تقدیر این جشنواره تجلیل می شود.
447 اثر توسط 363 شرکت کننده به هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی ارسال شده است که در آیین اختتامیه قرار است از 19 نفر برگزیدگان و افراد شایسته تقدیر این جشنواره با حضور مسوولان فرهنگی و اجرایی تجلیل شود.
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.