اخبار

آمادگی سمنان برای برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری رضوی در رشته های مختلف

آمادگی سمنان برای برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری رضوی در رشته های مختلف
نماینده بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در استان سمنان از قرار گرفتن خبرگزاری رضوی سمنان در ردیف خبرگزاری فعال و برتر در جشنواره فرهنگی هنری رضوی خبر داد و گفت: سمنان آمادگی دارد جشنواره های دیگری را نیز در قالب جشنواره های رضوی برگزار کند.

سیما رجبی روز یکشنبه در بازگشت از همایش مسوولان نمایندگی های بنیاد امام رضا (ع) در مشهد به خبرنگار خبرگزاری رضوی سمنان گفت: سمنان میزبان دو جشنواره فرهنگی هنری رضوی است و علاوه بر این با توجه به ظرفیت ها می تواند این جشنواره ها را در رشته های دیگر نیز برگزار نماید.
وی اظهار داشت: در این همایش آمادگی سمنان برای برگزاری جشنواره فرهنگی هنری رضوی در رشته های آواها و نواها و نیز خوشنویسی با توجه به ظرفیت های فرهنگی هنری این استان اعلام شد.
رجبی خاطرنشان کرد: در این همایش سمنان از استان های موفق در برگزاری جشنواره های رضوی شناخته و از عملکرد این استان ابراز رضایت شد.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: خبرگزاری رضوی سمنان نیز در این همایش در ردیف خبرگزاری های فعال و برتر معرفی شد.
نماینده بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در استان سمنان یادآور شد: سمنان امسال میزبان هشتمین دوسالانه سفرنامه و خاطره نویسی رضوی بود که اختتامیه آن به تازگی و با تجلیل از برترین ها برگزار شد.
سمنان علاوه بر این دو سالانه، سال آینده میزبان جشنواره دوسالانه داستانهای رضوی (کبوتر حرم) است که پانزدهمین دوره آن برگزار خواهد شد.

۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.