اخبار

دبیرخانه دائمی جشنواره های ملی رضوی سمنان :شهادت سرلشگر سلیمانی، ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و مردم ایران است

دبیرخانه دائمی جشنواره های ملی رضوی سمنان :شهادت سرلشگر سلیمانی، ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و مردم ایران است
سمنان - دبیرخانه دائمی جشنواره های ملی داستان رضوی و نیز سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در استان سمنان با تجلیل از مقام شامخ مجاهد شهید سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد: شهادت این بزرگ فرمانده جبهه مقاومت، ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و مردم بزرگ ایران است.

به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، این دبیرخانه روز یکشنبه در بیانیه ای با تسلیت این حادثه عظیم و فقدان سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی افزود: سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی، مایه عزت و افتخار نه‌ فقط ایرانیان بلکه تمامی مسلمانان و مستضعفان تحت ستم در سراسر عالم بود.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: شهادت این بزرگ فرمانده مقاومت اگر چه ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و مردم بزرگ ایران به‌ شمار می‌رود اما به‌ تعبیر حضرت امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، هر پرچمی که از دست توانای سرداری بیافتد سردار دیگری آن را بر خواهد داشت.
در این بیانیه تاکید شده است: بی شک همانگونه که رهبر عظیم الشان ایران اسلامی فرمودند: به حول و قوه‌ی الهی کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولی انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون او و دیگر شهدای حادثه‌ آلودند.
دبیرخانه دائمی جشنواره های ملی داستان رضوی و نیز سفرنامه و خاطره نویسی رضوی در استان سمنان با تبریک و تسلیت شهادت این سرباز سرافراز اسلام که عمر خود را در راه اعتلای اسلام و دفاع از قرآن و اهل بیت (ع) و سربلندی اسلام گذراند، انزجار خود را از جنایتکاران و مخالفان اسلام و ایران اعلام کرد.
سردار رشید اسلام سرلشگر حاج قاسم سلیمانی بامداد جمعه و در یک عملیات تروریستی به دست جنایتگاران آمریکایی در فرودگاه بغداد به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.