اخبار

نماینده ولی فقیه در استان سمنان :وجود بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) در ایران بسیار مهم و ظرفیتی عظیم برای ایران و مردم آن است

نماینده ولی فقیه در استان سمنان :وجود بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) در ایران بسیار مهم و ظرفیتی عظیم برای ایران و مردم آن است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، وجود بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع) در ایران را بسیار مهم و ظرفیتی عظیم برای ایران و مردم دانست و گفت: متاسفانه آنطور که باید از این ظرفیت عظیم استفاده نمی کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی روز شنبه در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) با وی اظهار داشت: ایران بیمه شده فرزندان امام موسی بن جعفر (ع) و به خصوص حضرت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س) است.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی اگر امروز کشوری امن در منطقه است و از پیشرفت های فراوانی برخوردار است به خاطر وجود امام زادگان و فرزندان حضرت موسی بن جعفر (ع) است.

امام جمعه سمنان با اشاره به حدیثی از امام رضا (ع) افزود: انسان ها یکدوست بیشتر ندارند و ان هم "عقل" است و یک دشمن بیشتر ندارند و آن هم جهل در مقابل عقل است.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان همچنین حرم مطهر و نورانی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را پناهگاه خواند و گفت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا مدتی است که مردم از این پناهگاه محروم مانده اند و امیدواریم با رفع این بیماری مردم همانند گذشته به این حرم نورانی مراجعه و از این پناهگاه استفاده نمایند.

محمدرضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در این دیدار که فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز حضور داشت در خصوص اهداف و برنامه های این بنیاد، برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری رضوی و سایر فعالیت های این بنیاد گزارشی ارائه کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
۵ مهر ۱۳۹۹ ۲۳:۳۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.