اخبار

رونمایی از سامانه های اطلاع رسانی و پرتال ثبت آثار جشنواره ملی هنرهای مفهومی در سمنان

رونمایی از سامانه های اطلاع رسانی و پرتال ثبت آثار جشنواره ملی هنرهای مفهومی در سمنان
سامانه های اطلاع رسانی، پرتال ثبت آثار و نیز صفحه اینستاگرام و کانال آپارات جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) توسط مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در سمنان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدرضا برازش مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در سفر به سمنان با حضور در دبیرخانه تخصصی نخستین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) و گفت و گو با سعید خجسته فر دبیر تخصصی این جشنواره در جریان آخرین فعالیت ها و اقدامات انجام شده در برگزاری این جشنواره قرار گرفت.

سعید خجسته فر در این بازدید که فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و نیز مشاور مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) نیز حضور داشتند انتشار فراخوان، انتخاب هیات داوران و انتخاب گروه مشاوران و ... را از جمله این فعالیت ها برشمرد و در خصوص ویژگی های سایت اطلاع رسانی و پرتال ثبت آثار و نیز صفحه اینستاگرام و کانال آپارات جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی توضیحاتی ارائه کرد.

برازش همچنین در این برنامه از نمایشگاه پوسترهای فیلم های دفاع مقدس که توسط انجمن سینمای جوانان سمنان برپا شده و نیز چیدمان (کلاژ) مفاخر سینمای ایران نیز رونمایی کرد 

چیدمان مذکور توسط فاطمه مرادعلیان از هنرجویان انجمن سینمای جوانان استان سمنان طراحی و اجرا شده است.

  ثبت‌نام، تقاضای شرکت و ارسال تصویر و ویدئو به نخستین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) فقط از طریق وب سایت جشنواره به نشانی www.semnan.shamstoos.ir و www.ahoonan.ir امکان پذیر است و هنرمندان برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره به شماره 33340851 و دبیرخانه تخصصی با شماره  33334737 با پیش شماره 023 تماس بگیرند.

گسترش فرهنگ و معارف رضوی، بهره گیری از زبان و بیان هنر در آشنایی با سیره امام رئوف (ع)، رجوع به پشتوانه های فرهنگی و هنری در حوزه معارف رضوی و شناسایی استعدادهای خلاق فعال در عرصه هنرهای جدید از اهداف اولین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) است.

این جشنواره پذیرای آثار هنری تولید شده در انواع رسانه های هنرهای جدید همچون چیدمان، ویدوآرت، پرفورمنس آرت، هنر شبکه، لند آرت، فتو آرت، ورد آرت و .... با موضوع معارف رضوی است. 

۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.