اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان خبر داد : تمدید مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره هنرهای مفهومی رضوی در سمنان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان خبر داد : تمدید مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره هنرهای مفهومی رضوی در سمنان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار به اولین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح روز شنبه گفت: مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی (آهوان) به مدت 15 روز و تا 15 آذر تمدید شد.

وی از هنرمندان و دوست داران هنرهای مفهومی خواست تا با توجه به تمدید مهلت ثبت نام و ارسال آثار، در ارائه آثار خود به این جشنواره ملی تسریع و از این تمدید مهلت استفاده نمایند.

فلاح با بیان اینکه این جشنواره از سری برنامه های هجدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و به میزبانی سمنان برگزار می شود گفت: شرکت در این جشنواره برای عموم هنرمندان آزاد و رویکرد محتوایی این جشنواره نیز معارف رضوی است.

وی یادآور شد: جشنواره ملی هنرهای جدید رضوی پذیرای آثار هنری تولید شده در انواع رسانه های هنرهای جدید نظیر چیدمان، ویدئوآرت، پرفورمنس آرت، هنر شبکه، ورد آرت و ... با موضوع رضوی است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و دبیر این جشنواره ملی با بیان اینکه نمایشگاهی از آثار این جشنواره نیز برپا خواهد شد اظهار داشت: اختتامیه اولین جشنواره ملی هنرهای مففهومی رضوی 14 و 15 بهمن امسال است.
جشنواره هنرهای مفهومی رضوی (آهوان ) با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، استانداری سمنان، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان سمنان، دانشکده هنر دانشگاه سمنان و ... برگزار خواهد شد. 
علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت www.ahoovan.ir  مراجعه نمایند و یا با دبیرخانه این رویداد به شماره 02333334737  و یا 09010351496  تماس بگیرند. 

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۴۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.