اخبار

پیش بینی بیش از دو میلیارد ریال جایزه برای برگزیدگان جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی در سمنان

پیش بینی بیش از دو میلیارد ریال جایزه برای برگزیدگان جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی در سمنان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از پیش بینی دو میلیارد ریال جائزه برای برگزیدگان جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) خبر داد و گفت: این جشنواره امسال به میزبانی سمنان و با دو بخش ویژه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، فرشید فلاح در گفت و گوی زنده تلفنی با برنامه ققنوس رادیو فرهنگ افزود: دو بخش ویژه جشنواره امسال رسانه های دیجیتال رضوی شامل مشارکت دادن افراد پرنفوذ در فضای مجازی برای تولید محتوا و استفاده از شیوه ماراتن تولید محتوا همراه یا کار گروهی در تولید محتوی فضای مجازی است.

وی با بیان اینکه این جشنواره تولیدات محتوایی ارزشی در فضای مجازی را مورد ارزیابی قرار می دهد با مسایل روز و نیاز امروز بخش فرهنگ انطباق دارد اظهار داشت: ایجاد این دو بخش ویژه جشنواره امسال را با دوره های قبل متفاوت کرده است.

فلاح رشته های پادکست، موشن گرافی، کارهای صوتی و تصویری، فیلم کوتاه، انیمیشن و ... را از بخش های مختلف این جشنواره برشمرد و ادامه داد: تولیدات در این بخش ها با موضوع ائمه اطهار (ع) به ویژه امام رضا (ع) است.

دبیر جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی با بیان اینکه این جشنواره با حمایت و همکاری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می شود افزود: این جشنواره یکی از پرمخاطب ترین جشنواره ها است و سال گذشته بیش از 10 هزار نفر در آن شرکت داشتند شمار آثار و شرکت کنندگان امسال از رشد قابل قبولی نسبت به دوره قبل برخوردار باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با ابراز امیدواری که این جشنواره که از جشنواره های پرسابقه رضوی است چندین سال به میزبانی مردم مومن سمنان برگزار شود تاکید کرد: سمنان در تلاش است با تولید محتوی ارزشی برای فضای مجازی در آینده به مرکزی برای تولید محتوی دینی و ارزشی در کشور تبدیل شود.

 برگزاری پویش تولید محتوی رضوی در فضای مجازی با هدف گسترش فرهنگ منور رضوی با الهام از سیره، سخنان و آموزه های اهل بیت (ع) به ویژه حضرت امام رضا (ع) و توسعه فعالیت های مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا (ع)، شناسایی و تکریم پدیدآوردندگان برتر آثار فاخر در زمینه فرهنگ اهل بیت (ع) به خصوص فرهنگ منور رضوی، عرضه گسترده آثار برای بهرمندی عموم مردم به منظور گسترش فرهنگ اهل بیت (ع) خصوصا فرهنگ رضوی و معنویت در جامعه و تمرکززدایی از فعالیت های وزارت متبوع و توزیع عادلانه فرصت ها و امکانات در سطح کشور از اهداف این جشنواره است.

این جشنواره در قالب نوزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در قالب توافق نامه ای بین مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می شود.

۲۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.