اخبار

نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی، همه محتواها و شبکه های اجتماعی را در بر می گیرد

نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی، همه محتواها و شبکه های اجتماعی را در بر می گیرد
دبیر تخصصی نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) گفت: این جشنواره همه محتواها و شبکه های اجتماعی را در بر می گیرد. به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، محمدصادق افراسیابی افزود: جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی در دوره های نخست بر تولیدات و بازی های رایانه ای متمرکز بود.
وی با بیان اینکه توجه به نرم افزارهای تلفن همراه از دیگر موارد این جشنواره بود اظهار داشت: در سال های گذشته این جشنواره به محتوای تولیدی در فضای مجازی پرداخته است.
افراسیابی خاطرنشان کرد: سال گذشته با همکاری شبکه های فعال فضای مجازی 13 هزار و 500 اثر به این جشنواره ارسال شد و علاوه بر این هشت هزار اثر نیز در شبکه آپارات ثبت شد.
دبیر تخصصی جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی تاکید کرد: برای برگزاری باشکوه تر این جشنواره باید چهره های فضای مجازی و شبکه اجتماعی که با دستگاه های مختلف از جمله صدا و سیما همکاری دارند را دعوت کنیم تا از ظرفیت انها برای ترویج فرهنگ رضوی استفاده کنیم.
نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) امسال به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می شود و پایان بهمن آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است.
نشست هم اندیشی برگزاری نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) دوشنبه هفته جاری با حضور مسوولان کشوری و استانی در تهران برگزار شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۲۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.