اخبار

تاکید بر نقش مطبوعات و رسانه ها در ترویج فرهنگ رضوی در جامعه

تاکید بر نقش مطبوعات و رسانه ها در ترویج فرهنگ رضوی در جامعه
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور مجوز برای فعالیت 14 هزار مکتوب و چهار هزار و 800 رسانه برخط در کشور خبر داد و گفت: رسانه ها می توانند نقش اساسی در ترویج فرهنگ رضوی و برگزاری جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی ایفا نمایند. به گزارش خبرگزاری رضوی سمنان، ایمان شمسایی روز سه شنبه در نشست هماهنگی نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) افزود: رسانه ها با توجه به اهمیت جشنواره رسانه های دیجیتال در ترویج و تبلیغ این جشنواره نقش مهمی دارند.
وی با تاکید بر عشق و ارادت آحاد مردم به ساحت مقدس حضرت علی بن موسی الرضا (ع) تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت های رسانه ای باید تلاش کنیم تا فرهنگ رضوی در کشور توسعه یابد.
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین بر لزوم تلاش مطبوعات و رسانه ها برای توسعه و ترویج فرهنگ رضوئ در خانواده ها تاکید کرد و گفت: رسانه ها در این خصوص نیز رسالت مهمی بر عهده دارند.
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور نیز در این نشست با اشاره به توسعه سواد رسانه ای در جامعه و حضور جوانان و نوجوانان در فضای مجازی گفت: هنرمندان و فعالان فضای مجازی می توانند با استفاده از این ظرفیت می توانند برای تشویق کودکان و نوجوانان و تشویق  آنان در استفاده بهتر از فضای مجازی تاثیر گذار باشند.
نشست هماهنگی نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی روز سه شنبه با حضور مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان و دست اندرکاران این جشنواره در دفتر بنیاد مذکور در تهران برگزار شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۷:۲۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.