اخبار

با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل بنیاد امام رضا (ع) پوستر جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی در سمنان رونمایی شد

با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل بنیاد امام رضا (ع) پوستر جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی در سمنان رونمایی شد
پوستر جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی که امسال به میزبانی سمنان برگزار می شود در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و نیز معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمای شد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگ رضوی استان سمنان، این جشنواره با مشارکت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد بین المللی امام رضا (ع) و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: فراخوان این جشنواره ملی نیز به زودی منتشر خواهد شد.

در این مراسم که مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان و جمعی از مسوولان فرهنگی استان سمنان حضور داشتند همچنین از پوسترهای بیستمین دوره جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) با حضور مسوولان رونمایی شد.

مرتضی سعیدی زاده مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) گفت: استان سمنان از 19 دوره جشنواره فرهنگی هنری امام رضا (ع) تاکنون در 17 دوره میزبانی جشنواره های مختلف از جمله جشنواره داستان کوتاه رضوی بوده است.

استان سمنان در دوره های قبل 14 دوره جشنواره ملیداستان کوتاه رضوی (کبوتر حرم) را برگزار کرده است و سه دوره نیز جشنواره های هنرهای مفهومی رضوی، خاطره نویسی رضوی و رسانه های دیجیتال رضوی را میزبان بوده است.

۱۷ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۱۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.